Czarna Ręka - Wyświetl temat - Kroniki Klanu
Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy Dzisiaj jest 05 gru 2022, 21:01
Łączny czas online:

Odpowiedz w temacie  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
 Kroniki Klanu 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Kroniki Klanu
A miała być taka fajna końcówka. c;

Obrazek

12 wrz 2018, 20:34
Zgłoś ten post
Starszyzna (1) Zarządca (1) Sumienny (1)
Awatar użytkownika
Odpowiedz z cytatem
Varoner pisze:
W kronikach można by też uwzględnić:
- dwie edycje Ligi Klanowej PVP,
- poszukiwania kamieni ogniskujących (fajna odskocznia od zwykłych treningów).

Tak jest, było coś takiego i to chyba jakoś za czasów kiedy dowodziłem. Tam też jeszcze była Liga Klanów w broni dwuręcznej.

W sumie za czasów moich rządów można by tam dopisać że postawiłem nowe forum, dopracowywałem fortecę wraz z Juliuszem, a Marko kładł mocny nacisk na szkolenie bojowe i przekazywał nam swoją wiedzę w efekcie czego wygraliśmy ten nieoficjalny sparing z Klanem Białego Wilka, który został opisany. Marko całkowicie przebudował też naszą bazę na bagnie klanów w kopalni (w sumie akurat to było chyba jeszcze lekko przed moim przejęciem Dowództwa bo pamiętam dyskusję z Doredhem na ten temat). Następnie po zmianie przez twórców Bagna świata na "Khorinis", wybudował bazę w lesie koło Sagity na terenie krypty (ja już wtedy Dowodziłem chyba).

Tak ogólnie bardzo fajnie opisane te kroniki, na szczególną uwagę zasługuje fakt, że są tu wspomniani nawet ludzie, którzy dołączyli gdzieś tam na chwilę. Bardzo dobrze mi się to czytało i na pewno będę do tego chętnie wracał.

Obrazek

14 wrz 2018, 18:43
Zgłoś ten post
Wyświetl profil WWW
Dowódca
Awatar użytkownika
Odpowiedz z cytatem
Dopiszę na dniach czego brakuje, wcześniej po prostu miałem za mało informacji, a post Varonera jakoś mi umknął.

Jeśli staniesz się kimś więcej niż tylko człowiekiem, jesli poświęcisz się idei i jeśli nie będą cię w stanie powstrzymać, wtedy staniesz się kimś zupełnie innym - Legendą.

Trening jest niczym, wola jest wszystkim.

Bez poświęcenia nie ma zwycięstwa!

15 wrz 2018, 14:25
Zgłoś ten post
Awatar użytkownika
Odpowiedz z cytatem
Spoiler:

I jest ten epilog, chociaż tak szczerze, to miał być już chyba kilka lat temu.

Obrazek

06 cze 2019, 19:16
Zgłoś ten post
Dowódca
Awatar użytkownika
Odpowiedz z cytatem
Na dobrą sprawę epilog mógłby się spokojnie pojawić we wrześniu 2012 roku, albo w maju 2014... Pewnie jeszcze kilka innych dat by się znalazło. A gdyby sytuacja na platformie była lepsza, to pewnie do tej pory tego epilogu mogłoby nie być xD

Jeśli staniesz się kimś więcej niż tylko człowiekiem, jesli poświęcisz się idei i jeśli nie będą cię w stanie powstrzymać, wtedy staniesz się kimś zupełnie innym - Legendą.

07 cze 2019, 15:47
Zgłoś ten post
Awatar użytkownika
Odpowiedz z cytatem
Smuteg pozostaje.

Obrazek

12 lip 2019, 21:50
Zgłoś ten post
Dowódca
Awatar użytkownika
Odpowiedz z cytatem
Niby dlaczego? Faktycznie fajnych momentów było naprawdę niewiele w czasie tych kilku lat. Jakoś nie specjalnie brakuje mi jakiejkolwiek działalności w klanie czy w ogóle w GMP/GO. Chociaż pewnie gdyby pojawiła się sensowna i ciekawa opcja do reaktywacji polskiej sceny klanowej, to może i zainteresowałbym się potencjalną luźniejszą grą, dla czystej zabawy. Ale to musiałby być naprawdę dobra oferta xD

16 lip 2019, 12:52
Zgłoś ten post
Awatar użytkownika
Odpowiedz z cytatem
Jak siedzisz przy jakiejś gierce trochę dłużej, to jednak szkoda trochę tego co jest teraz - czyli nicości. A czasami wraca ochota by wbić sobie z kimś jak za starych czasów i nawet polatać po mapce. Tak samo wracam na serwery prywatne wowa z nostalgii. :)

Obrazek

18 lip 2019, 9:39
Zgłoś ten post
Dowódca
Awatar użytkownika
Odpowiedz z cytatem
Dlatego jeśli byłaby jakaś sensowna i racjonalna opcja gry, to przynajmniej bym ją przemyślał :D

24 lip 2019, 12:49
Zgłoś ten post
Awatar użytkownika
Odpowiedz z cytatem
Doredh pisze:
Dlatego jeśli byłaby jakaś sensowna i racjonalna opcja gry, to przynajmniej bym ją przemyślał :D

Na myśl mi przychodzą tylko gry mmorpg, ale do takich produkcji to jednak trzeba mieć trochę czasu. A reszta? Właściwie w każdą gierkę da się pykać na multi. Tylko nie każdego interesuje dany gatunek itd. Jednak mówię, jak ci się nudzi życie to możesz spróbować wejść mocniej w jakieś mmorpg i czerpać z niego jakiś fun, bo prawdopodobieństwo, że jakaś gierka padnie jest niskie.

Albo graj w CS:GO, bo jest za free na steam. Brak zabawy gwarantowany. :lol:

Obrazek

24 lip 2019, 20:11
Zgłoś ten post
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna