Czarna Ręka - Wyświetl temat - Karczma pod "Rudą rozdartą dziewicą"
Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy Dzisiaj jest 05 gru 2022, 21:12
Łączny czas online:

Odpowiedz w temacie  [ Posty: 669 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 67  Następna
 Karczma pod "Rudą rozdartą dziewicą" 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Karczma pod "Rudą rozdartą dziewicą"
Bywały gorsze nazwy. Gdzieś tam była Karczma pod Karczmą, która była w dziale Karczma. Także no.

Obrazek

30 cze 2017, 14:31
Zgłoś ten post
Starszyzna (1) Zarządca (1) Sumienny (1)
Awatar użytkownika
Odpowiedz z cytatem
Invictus pisze:
Siemanderro :D Raven pamiętam że miałeś na kanale link do forum Czarnej Ręki wchodzę i nagle nie mam konta, czyli nowa domena prawdopodobnie.

Nie zerkałem w skład, ktoś z ekipy z BzN za mojej kadencji tu jest czy tylko Ty?

pograło by się ehh :)

Ogólnie to już jakiś czas nie gram. Jestem w CR wpisany jako członek honorowy :)

Obrazek

08 lip 2017, 20:48
Zgłoś ten post
Wyświetl profil WWW
Awatar użytkownika
Odpowiedz z cytatem
4.08.2017

Obrazek

04 sie 2017, 14:17
Zgłoś ten post
Rekruter (1)
Odpowiedz z cytatem
.

Ostatnio zmieniony 10 cze 2020, 10:53 przez kosa89, łącznie zmieniany 1 raz

23 wrz 2017, 17:06
Zgłoś ten post
Dowódca
Awatar użytkownika
Odpowiedz z cytatem
Cisza. To chyba najlepszy komentarz do obecnej sytuacji nie tylko w CR czy w klanach, ale ogólnie w całej modyfikacji. Rotacja serwerów rp występuje nadal, ale w małej częstotliwości niż kiedyś, wszystkie serwery puste, ogólnie hibernacja... No chyba, że wszyscy się skupili wokół discorda G2O i tam wszystko żyje, nie wiem, bo mnie tam nie ma i pewnie prędko się tam nie pojawię.

Jeśli staniesz się kimś więcej niż tylko człowiekiem, jesli poświęcisz się idei i jeśli nie będą cię w stanie powstrzymać, wtedy staniesz się kimś zupełnie innym - Legendą.

Trening jest niczym, wola jest wszystkim.

Bez poświęcenia nie ma zwycięstwa!

23 wrz 2017, 17:40
Zgłoś ten post
Awatar użytkownika
Odpowiedz z cytatem
Nadchodzi długo wyczekiwany koniec Gothica? O:

Spoiler:

Obrazek

01 paź 2017, 23:30
Zgłoś ten post
Dowódca
Awatar użytkownika
Odpowiedz z cytatem
Dziecko, Ty nie spamuj na wymarłym forum w tak późnych godzinach, bo do szkoły nie wstaniesz.
Koniec Gothica? Zależy w jakim sensie. Bo jeśli chodzi o same klany, to ten koniec nastąpił dawno temu, tylko z osób, które zostały na tej platformie, mało kto ogarnął, że to się już stało. Sama przynależność do jakiegoś z ostatnich klanów tego nie zmienia.

Jeśli staniesz się kimś więcej niż tylko człowiekiem, jesli poświęcisz się idei i jeśli nie będą cię w stanie powstrzymać, wtedy staniesz się kimś zupełnie innym - Legendą.

Trening jest niczym, wola jest wszystkim.

Bez poświęcenia nie ma zwycięstwa!

02 paź 2017, 11:51
Zgłoś ten post
Awatar użytkownika
Odpowiedz z cytatem
Doredh pisze:
Dziecko, Ty nie spamuj na wymarłym forum w tak późnych godzinach, bo do szkoły nie wstaniesz.

Wybacz tato.

Cytuj:
Koniec Gothica? Zależy w jakim sensie. Bo jeśli chodzi o same klany, to ten koniec nastąpił dawno temu, tylko z osób, które zostały na tej platformie, mało kto ogarnął, że to się już stało. Sama przynależność do jakiegoś z ostatnich klanów tego nie zmienia.

No jak dla mnie to stukanie adad nie było zbyt przyszłościowe. Gdy udostępnione nowe możliwości, przedłużyli żywot tego adad, by w końcu stanąć w martwym punkcie.

Obrazek

02 paź 2017, 19:31
Zgłoś ten post
Starszyzna (1) Zarządca (1) Sumienny (1)
Awatar użytkownika
Odpowiedz z cytatem
Były czasy kiedy graczy było naprawdę dużo. Problem polegał na tym, że wtedy Ojciec Inicjator zaczął wyłączać stronę. Każdy przejrzał na oczy, że to co Ojciec pisał w newsach nie sprawdzało się, a czas wyczekiwania na coś nowego był zbyt długi. Aktualizacja do GMP, to było coś na zasadzie odziaływania na psychikę. Tak naprawdę wydaję mi się że każdy czekał bardziej na to wsparcie, które Inicjator zapoczątkował. Oficjalny serwer KerNET Khorinis, następnie oficjalne eventy, to miało swój klimat i miało się wrażenie, że robimy coś konkretnego (przynajmniej na eventach). Były obiecanki cacanki, że pojawią się boty i nie wiadomo co tam jeszcze. Każdy wyobrażał sobie eventy z botami i różnego rodzaju rozgrywkę w połączeniu z klanami, stąd też ta pompa na update. Później była tendencja spadkowa i bardzo wielu graczy dało sobie z tym spokój. Nawet na obecnym G2O nie było nigdy tylu potencjalnych graczy co kiedyś. Wynika to poniekąd też ze słabszego zainteresowania Gothiciem (starsze pokolenie przestaje w to grać, w ogóle nie ma czasu, a młodzi interesują się nowszymi tytułami).

Obecnie mamy dobrą platformę, ale ta garstka osób nie jest w stanie stworzyć niczego konkretnego, zresztą nie mają nawet chęci, bo trudno zachęcić graczy do gry. Moim zdaniem to mogło by się rozwinąć jedynie wtedy, gdyby Bimbol lub ktoś inny zebrał jakąś konkretną ekipę i zrobił konkretny oficjalny serwer z dobrymi statystykami połączonymi ze stroną i najlepiej różnymi trybami gry (np. od 15, do 19 MMO, od 19 do 21 - TDM itp.) a do tego jakieś oficjalne eventy, tak aby każdy na tym serwie znalazł coś dla siebie i żeby to się nie znudziło bo tygodniu lub miesiącu gry. Trzeba by wtedy otworzyć zbiórkę na projekt, bo skrypterzy za darmo robić nie chcą. Mając hajs mieli by oni większą motywację i była by szansa, że w końcu powstało by coś konkretnego. Gracze po wpłaceniu jakiejś kwoty, też mieli by chęć grać mając poczucie, że dołożyli w to coś od siebie. Ja już pisałem kiedyś o czymś takim, ale nikt tego nie próbował w ten sposób zrealizować.

Danie twórcom wolnej ręki jest dobre, ale przy tej garstce ludzi to się nie sprawdza. Lepiej gdyby był tylko jeden uniwersalny serwer. Masa osób powie, że to niewykonalne, a ja myślę że by się dało. To kwestia chęci albo... pieniędzy. Toteż zbiórka na projekt złym pomysłem by nie była. Tylko nie wiem w sumie po co ja to piszę.

W ogóle myślę, że Bimbol zrobił błąd wywalając klany z forum. Niestety gracze klanowi stanowili sporą część społeczności i nawet jeżeli był burdel, to lepiej tak niż totalny upadek klanów. W sumie ten cały burdel stanowił w dużej mierze klimat GMP.

PREMIA ZA NOSTALGIĘ +100

Obrazek

10 paź 2017, 6:08
Zgłoś ten post
Wyświetl profil WWW
Awatar użytkownika
Odpowiedz z cytatem
haha

Obrazek

20 lut 2018, 23:52
Zgłoś ten post
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 669 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 67  Następna