Czarna Ręka - Wyświetl temat - Karczma pod "Rudą rozdartą dziewicą"
Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy Dzisiaj jest 05 gru 2022, 19:45
Łączny czas online:

Odpowiedz w temacie  [ Posty: 669 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 67  Następna
 Karczma pod "Rudą rozdartą dziewicą" 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Karczma pod "Rudą rozdartą dziewicą"
Mimo wszystko granie samemu to nie to samo.

Obrazek

14 sie 2018, 11:23
Zgłoś ten post
Awatar użytkownika
Odpowiedz z cytatem
Ja w multiplayery wolę grać jednak z randomami w miarę możliwości. W CSie zagrałem może tylko raz matchmakinga ze znajomymi, a reszta to całkowicie losowo. Teraz jest opcja by łączyć się z poczekalnią w której będą Polacy, ale to i tak mnie nie łapie. Lubię grać z obcymi i w miarę mi to wychodzi. Zwłaszcza, że jestem na mapach w CSie zwykle samotnikiem, który stara się zachodzić od niespodziewanych miejsc. 4 rangi do przodu w przeciągu 1,5 tygodnia (spadłem sporo, bo miałem pół roku przerwy i dopiero od niedawna mogę w miarę systematycznie coś wbijać) i Global coraz bliżej.

Obrazek

15 sie 2018, 10:20
Zgłoś ten post
Dowódca
Awatar użytkownika
Odpowiedz z cytatem
Co kto woli, chociaż może powrót do CSa nie będzie takim głupim rozwiązaniem... Tylko że w CSie i innych FPSach jestem jeszcze większym lamerem niż w GO xD. Ale cóż, spaść z silvera 3 albo 4 (nie pamiętam jaki mam, jeden z tych) na 1 to nie takie głupie rozwiązanie, może z czasem wyrobię się na tyle, żeby dobić golda :D

Jeśli staniesz się kimś więcej niż tylko człowiekiem, jesli poświęcisz się idei i jeśli nie będą cię w stanie powstrzymać, wtedy staniesz się kimś zupełnie innym - Legendą.

Trening jest niczym, wola jest wszystkim.

Bez poświęcenia nie ma zwycięstwa!

16 sie 2018, 11:20
Zgłoś ten post
Awatar użytkownika
Odpowiedz z cytatem
Ja to nawet nie tykałem tego Global Offensive. Kiedyś grywałem na pirackiej wersji 1.6 (tak gdzieś w 2013) i od tamtego czasu jakoś fpsy mi się przejadły. Od roku gram w Heroes of the Storm i nie narzekam, bardzo mnie wciągnęło.

Obrazek

16 sie 2018, 21:17
Zgłoś ten post
Starszyzna (1) Zarządca (1) Sumienny (1)
Awatar użytkownika
Odpowiedz z cytatem
W sumie fajnie będzie, jeżeli chociaż tutaj będziemy sobie coś pisać. Tak myślę sobie, że minęło już aż ponad 7 lat od kiedy GMP ruszyło. Ja osobiście najlepiej wspominam właśnie CR. Siedziałem w innych klanach, ale tam to głównie żeśmy się wydurniali. W sumie to byłem młodszy i mi to pasowało. Pamiętam tą ambicję, żeby osiągnąć w tym jak najwięcej, bo jako fan tej gry miałem takie ciche marzenie o multi, a gdy już się ono pojawiło, to się wkręciłem.

Wracając do CR, właśnie z zewnątrz ten klan wydawał się taki mało aktywny, hermetyczny podczas gdy inne klany wylewały swoje żale i spamowały wyzwiskami, a z kolei Wodny Krąg przyciągał zaangażowaniem i pomysłami i w końcu zresztą stał się masówką. Koniec końców nie jest tak do końca Doredh jak napisałeś - "a i tak nie mogę stwierdzić, żebym cokolwiek osiągnął, nawet w ramach multiplayerów gothica". Jakby na to nie spojrzeć, CR jest jednym z nielicznych klanów, które istniały tak długo. Oczywiście były wzloty i upadki, ale dowódca w zasadzie pozostał niezmieniony. Nikt nie miał tyle cierpliwości by ciągnąć klan i jednocześnie nikt nie był na tyle konsekwentny, by konserwatywnie utrzymywać go w ryzach. Sam fakt, że piszemy tutaj do dzisiaj już coś znaczy. W rozgrywce też trochę tego było, może nie tyle co BA, ale od kiedy sięgnę pamięcią to CR zawsze coś tam wojowało.

Ja myślę, że gdyby właśnie było w GMP więcej takich w miarę dojrzałych klanów, to to by mogło istnieć. Wiadome jest, że takie wylewanie żalu na forach i dziecinada raczej nie przyciągały. Tak jak to też AlbatrOS już napisał: Ojciec to spierniczył, był zbyt miękki i rozpuścił społeczność, bo gdyby cały czas trzymał się regulaminu i nie pozwalał na bałagan, to by się w końcu przyzwyczaili. Ja też wtedy nie potrzebnie otwierałem jakieś "niepodległe" fora, bastiony wulgaryzmów i wylęgarnie spamu jako wtedy w moim mniemaniu samozwańczy bohater, a w gruncie rzeczy to raczej szkodziło niż pomagało.

W sumie powspominać można, bo jednak człowiek spędził tutaj dużo czasu. To multi miało by jeszcze jakieś szanse, gdyby Piranha się za to wzięła i zrobiła remaster, gdzie np. na Steamie można by było grać w multi na jakiś ciekawych serwerach z ciekawymi pomysłami na rozgrywkę i przy okazji takim właśnie arkadowym systemem walki. W ogóle sądzę iż mogli by się pokusić o remaster Gothica.

Obrazek

17 sie 2018, 18:24
Zgłoś ten post
Wyświetl profil WWW
Dowódca
Awatar użytkownika
Odpowiedz z cytatem
Utrzymywanie tego klanu nie było specjalnie trudne - wystarczyło, że klanu nie zamykałem, a za każdym razem udawało się w końcu zebrać te kilka do kilkunastu osób...
A co do konserwatywnego prowadzenia klanu... No właśnie nie bardzo, może z grubsza, ale na dobrą sprawę z czasem zacząłem w dużym stopniu odpuszczać w pewnych kwestiach... Z jednej strony może dzięki temu udało się tej ostatniej grającej ekipie tak długo utrzymać, ale z drugiej to mogło mieć wpływ na to, że po powrocie nie chciało mi się już prowadzić CR. Bo obecna sytuacja klanu, niezależnie od sytuacji platformy, mogłaby być inna, gdyby tylko mi się chciało dalej w to bawić. Ale nie chce mi się...

Jeśli staniesz się kimś więcej niż tylko człowiekiem, jesli poświęcisz się idei i jeśli nie będą cię w stanie powstrzymać, wtedy staniesz się kimś zupełnie innym - Legendą.

19 sie 2018, 15:31
Zgłoś ten post
Awatar użytkownika
Odpowiedz z cytatem
Widzę 3-4 osoby na forum. To wystarczająco dużo. :I

"<krzyczy>KONIEC ZE SMIERDZIELAMI!" ~|GS|TomekGniew

19 sie 2018, 16:17
Zgłoś ten post
Dowódca
Awatar użytkownika
Odpowiedz z cytatem
Do sparingu?
I kto miałby walczyć? ja, Albatros, Alwer i Raven? Nie wiem czy któryś z nas ma choćby zainstalowanego gothica, nie wspominając o tym, że wymieniona trójka odeszła z CR jakiś czas temu... Wchodzimy tutaj dla okazyjnego lekkiego spamu w karczmie, tyle...

19 sie 2018, 16:23
Zgłoś ten post
Awatar użytkownika
Odpowiedz z cytatem
Trening rozumiem o 20 jak zawsze?

Obrazek

19 sie 2018, 21:50
Zgłoś ten post
Odpowiedz z cytatem
Raven daj fb zgadamy się na browara.

19 sie 2018, 21:59
Zgłoś ten post
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 669 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 67  Następna