Czarna Ręka - Wyświetl temat - Karczma pod "Rudą rozdartą dziewicą"
Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy Dzisiaj jest 05 gru 2022, 20:10
Łączny czas online:

Odpowiedz w temacie  [ Posty: 669 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 ... 67  Następna
 Karczma pod "Rudą rozdartą dziewicą" 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Karczma pod "Rudą rozdartą dziewicą"
Alyih pisze:
Aż dziw, że ta witryna jeszcze istnieje, kawałek dobrej historii, mam nadzieję Doredh, że nie zamierzasz się jej pozbywać.

Na szczęście fora z cba.pl się trzymają, dzięki czemu sporo forów serwerowych/klanowych z gmp można odwiedzić choćby dla wspominek. ^^

Obrazek

13 lis 2019, 19:40
Zgłoś ten post
Awatar użytkownika
Odpowiedz z cytatem
No więc, korzystając z tego, że ta strona jeszcze istnieje, to miałbym do Was prośbę. [zgrabne przejście do wyżydzania, co nie?]

Jeden z wykładowców na cudownym UJ wymyślił sobie zadanie, w ramach którego mamy stworzyć historyczny, popularyzatorski profil na facebooku. Abstrahując od tego, co myślę o tym zadaniu, to jeśli ktoś z Was ma chęć i konto na facebooku, by dać tego lajka (albo tym bardziej, jakkolwiek reagować na posty, które będą się pojawiać), to byłbym dozgonnie wdzięczny.
Nie oferuję niestety nic więcej poza tym, że przez circa 2 tygodnie możecie się czegoś ciekawego lub nie dowiedzieć. Każdego dnia pojawiać się będzie 8 postów (4 z historii Polski, 4 z historii świata) z 4 epok (średniowiecze, nowożytność, XIX w., XX w.). Jeśli ktoś ma ochotę mi pomóc, to z góry dziękuję. Albo jeśli macie gdzieś miejsce lub znajomych by to ewentualnie rozesłać dalej to tym bardziej.

https://www.facebook.com/tegodniahistoria/

Obrazek

20 lis 2019, 14:52
Zgłoś ten post
Awatar użytkownika
Odpowiedz z cytatem
Dałem lajka.

Obrazek

23 gru 2019, 22:17
Zgłoś ten post
Starszyzna (1) Zarządca (1) Sumienny (1)
Awatar użytkownika
Odpowiedz z cytatem
Event Wielkie Poszukiwania lada moment bo 30.12.2019 o 22.00. Nie wiem czy to nie jest już ostatni, aczkolwiek zapraszam.

Obrazek

27 gru 2019, 13:10
Zgłoś ten post
Wyświetl profil WWW
Awatar użytkownika
Odpowiedz z cytatem
Ehh, gdybym wbił na forum nieco wcześniej i zobaczył ten post to pewnie bym nawet pobrał Gothica. Dawno się w to multi nie gralo, nie mówiąć już o jakimś evencie.

Obrazek

08 sty 2020, 20:08
Zgłoś ten post
Awatar użytkownika
Odpowiedz z cytatem
Szczęśliwego Nowego Roku, Czarna Ręko! Udanych eventów, wygranych sparingów, przewalczonych PVP. Oby ten rok upłynął Wam na serwerach G2O i oby dołączało wielu nowych członków. I pamiętajcie o mnie jak będziecie znowu organizować zamach na Franciszka Ferdynanda.

Obrazek

10 sty 2020, 12:15
Zgłoś ten post
Dowódca
Awatar użytkownika
Odpowiedz z cytatem
W aż tak wielkie cuda jak wskrzeszenie klanów na GO to ja nie wierzę xD. A nawet jeśli, to w takim przypadku CR prowadził będzie ktoś inny, ja mam nową zabawkę, przy której nie muszę się użerać z trollami, tylko co najwyżej nieumiejętnymi graczami, ale sam też dopiero w tym zaczynam.

Jeśli staniesz się kimś więcej niż tylko człowiekiem, jesli poświęcisz się idei i jeśli nie będą cię w stanie powstrzymać, wtedy staniesz się kimś zupełnie innym - Legendą.

Trening jest niczym, wola jest wszystkim.

Bez poświęcenia nie ma zwycięstwa!

11 sty 2020, 13:16
Zgłoś ten post
Awatar użytkownika
Odpowiedz z cytatem
Obrazek

Niby ktoś jeszcze chce w to grać. Co innego, że po prostu klany i ta forma rozgrywki nieco się wypaliła - no bo ile można robić to samo.
Wojna Klanów i Bagno były jakimś urozmaiceniem, ale ich problem polegał na tym, że ta ich formuła nie była jakoś przyszłościowa. Wszystko skupiało się na graczach dm którzy byli AKTUALNIE, a nie na kimś kto mógłby przyjść i przynieść jakieś ożywienie. Moim zdaniem nigdy nikt tego nie zrozumiał i nie chciał jakoś skusić/rozezkalomwać to wśród społeczności rp której było więcej.

No ja tam czekam na moje rządy w CR. :lol:

Obrazek

12 sty 2020, 22:38
Zgłoś ten post
Awatar użytkownika
Odpowiedz z cytatem
Przyczyn tego, dlaczego klany (i rozgrywka 'okołoklanowa') upadły jest wiele i można by było o tym napisać kilkanaście stron felietonu.

Obrazek

13 sty 2020, 12:11
Zgłoś ten post
Awatar użytkownika
Odpowiedz z cytatem
Gazeta gmp, huh.

Obrazek

13 sty 2020, 12:35
Zgłoś ten post
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 669 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 ... 67  Następna