Czarna Ręka - Wyświetl temat - Karczma pod "Rudą rozdartą dziewicą"
Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy Dzisiaj jest 01 lut 2023, 5:09
Łączny czas online:

Odpowiedz w temacie  [ Posty: 669 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58 ... 67  Następna
 Karczma pod "Rudą rozdartą dziewicą" 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Karczma pod "Rudą rozdartą dziewicą"
Ja tam mimo wszystko miałem trochę funu z tych eventów, najbardziej chyba zapamiętałem ten atak orków? Coś takiego, że gracze którzy ginęli zamieniali się w przeciwników i zabijali pozostałych, a wygranym zostawał ostatni. Nie wiem przypadkiem czy to MatGie go nie zorganizował. W sumie jedyne co z tego pamiętam tak dokładnie, to ogromne lagi które wtedy były. xD
A tak to wojna klanów, która na liście biła te rekordy popularności wieczorami. Szkoda tylko, że wiadomo było że wygra klan z największą ilością mięsa armatniego.
I niby były też jakieś sukcesy w CR w eventach których nazw nie pamiętam, ale trochę dziwnie się czuję z tym, że to było kilka lat temu. xD

Obrazek

08 cze 2019, 21:04
Zgłoś ten post
Dowódca
Awatar użytkownika
Odpowiedz z cytatem
Wszystko jest w Kronikach. 2. miejsce w pierwszej LK (gdzie była różnorodność broni) i wygrana w Arenie Klanów (TPvP), jeśli dobrze pamiętam, to głównie dzięki Sprayowi i Tajpanowi oraz wygrana w Wojnie Klanów, ale oryginalnej, która była mieszanką forumowej strategii i TDM z elementami capture the flag. Ale faktycznie było to dawno temu, kiedy klanów było trochę, co chwilę powstawały nowe, połowa z nich należała do Sergia i miałem internet, na którym nie mogłem grać... Ba, youtube w rodzielczości 360 nie mogłem swobodnie oglądać xD

A MatGie na pewno robił event TDM gdzie walczyło się orkami. W eventach dla indywidualnych graczy nie brałem udziału.

Jeśli staniesz się kimś więcej niż tylko człowiekiem, jesli poświęcisz się idei i jeśli nie będą cię w stanie powstrzymać, wtedy staniesz się kimś zupełnie innym - Legendą.

Trening jest niczym, wola jest wszystkim.

Bez poświęcenia nie ma zwycięstwa!

09 cze 2019, 8:24
Zgłoś ten post
Awatar użytkownika
Odpowiedz z cytatem
Ale koniec końców wszystko sprowadza się do tego, że zdechło. I zaryzykowałbym stwierdzeniem, że przez społeczność. ¯\_(ツ)_/¯
Już tej Mafii multiplayer mi bardziej szkoda, bo o niej właściwie nikt nie słyszał i z tego powodu nie odnieśli sukcesu.

Obrazek

09 cze 2019, 11:46
Zgłoś ten post
Dowódca
Awatar użytkownika
Odpowiedz z cytatem
Społeczność to jedno, ja uważam, że odgórne zarządzanie i w GMP i GO przez administrację projektu było źle zaplanowane i prowadzone, co z kolei przełożyło się na poziom społeczności...

Jeśli staniesz się kimś więcej niż tylko człowiekiem, jesli poświęcisz się idei i jeśli nie będą cię w stanie powstrzymać, wtedy staniesz się kimś zupełnie innym - Legendą.

10 cze 2019, 13:36
Zgłoś ten post
Awatar użytkownika
Odpowiedz z cytatem
Jak dla mnie, to ta toksyczność po prostu była cool. Taka forma, że "o patrzcie jaki ze mnie fajny gościu", podczas gdy dla innych bylo to bardziej odpychające. No i w większości to te dymy napędzały klany, jakkolwiek dziwnie by to nie brzmiało. A gdy już ludzie uciekli na jakieś inne produkcje albo po prostu zajęli się życiem, to brakowało jednak nowych twarzy. A co to jest za gra, gdy przez kilka miesięcy na serwerach dm widzisz tych samych typków 24/7.

Obrazek

18 cze 2019, 11:06
Zgłoś ten post
Awatar użytkownika
Odpowiedz z cytatem
Dzień dobry. Tak, wiem. Zniknąłem. Tak, wiem. Mogłem napisać. No ale mleko już rozlane. W momencie, którym musiałem połączyć walkę o 5.0 na studiach, z większym nagromadzeniem różnego rodzaju imprez, nową dziewczyną, pracą kilka dni w tygodniu, to nawet nie miałem ochoty myśleć o klanie.
A prawda jest taka, że i tak bym pewnie nic nie zmienił. Ciężko powiedzieć czy klan upadł czy nie, ale nie da się ukryć, że sama platforma upadła. Nawet jeśli widzę, że Arashel bawi się w nową szatę graficzną forum G2O...

Obrazek

22 cze 2019, 14:01
Zgłoś ten post
Awatar użytkownika
Odpowiedz z cytatem
Czy nadejdzie rozgrzeszenie? Co to będzie, co to będzie...

Spoiler:

Obrazek

22 cze 2019, 18:13
Zgłoś ten post
Dowódca
Awatar użytkownika
Odpowiedz z cytatem
Alwer pisze:
Jak dla mnie, to ta toksyczność po prostu była cool. Taka forma, że "o patrzcie jaki ze mnie fajny gościu", podczas gdy dla innych bylo to bardziej odpychające. No i w większości to te dymy napędzały klany, jakkolwiek dziwnie by to nie brzmiało. A gdy już ludzie uciekli na jakieś inne produkcje albo po prostu zajęli się życiem, to brakowało jednak nowych twarzy. A co to jest za gra, gdy przez kilka miesięcy na serwerach dm widzisz tych samych typków 24/7.

I wszystko to wynika, według mnie, ze złego pomysłu na zarządzanie całym projektem już od samego początku. A później nie wiem czy dało się cokolwiek zrobić, żeby to wszystko zmienić. Chyba jedyną opcją byłoby ścisłe trzymanie "za pysk" użytkowników na forum, a w grze wprowadzić na listę publiczną serwery tylko spełniające pewne kryteria. Ale to tylko luźne przemyślenia po czasie i to ze strony kogoś, to w grze spędził może 5% czasu, który poświęcił na multiplayery gothica xD

ALbatrOS pisze:
Dzień dobry. Tak, wiem. Zniknąłem. Tak, wiem. Mogłem napisać. No ale mleko już rozlane. W momencie, którym musiałem połączyć walkę o 5.0 na studiach, z większym nagromadzeniem różnego rodzaju imprez, nową dziewczyną, pracą kilka dni w tygodniu, to nawet nie miałem ochoty myśleć o klanie.
A prawda jest taka, że i tak bym pewnie nic nie zmienił. Ciężko powiedzieć czy klan upadł czy nie, ale nie da się ukryć, że sama platforma upadła. Nawet jeśli widzę, że Arashel bawi się w nową szatę graficzną forum G2O...

No witam Waszmościa. Tak z ciekawości - po co średnia 5.0? Starasz się o jakieś konkretne stypendia czy coś?
Kwestię upadku klanu powiązałbym ściśle ze spadkiem zaangażowania graczy w... grę. Po prostu, nic się nie dzieje na platformie, na której klan działał, to i klan nic nie robi. A ja sam też nie mam na tyle czasu w chwili obecnej, żeby się w coś angażować. Może do końca wakacji, jak się sytuacja ustabilizuje na dłuższy czas, to nad czymś pomyślę, ale pewnie to będzie raczej kierunek IRacing i ewentualnie singleplayery niż jakieś multi. A jak już, to pewnie TESO albo wieczne oczekiwanie na Bannerlorda xD

Alwer pisze:
Czy nadejdzie rozgrzeszenie? Co to będzie, co to będzie...

Spoiler:

Ja tam uważam, że discord byłby dobrym pomysłem jako uzupełnienie i przeniesienie ewentualnego hyde parku na ten komunikator. No ale nie moja piaskownica, nie moje zabawki :D

23 cze 2019, 10:39
Zgłoś ten post
Awatar użytkownika
Odpowiedz z cytatem
Jest kilka powodów dlaczego zależy mi na 5.0 (jeszcze mi jednej oceny brakuje, która jest niewiadomą, więc ciężko powiedzieć czy ostatecznie cel będzie zrealizowany). Po pierwsze, udało mi się bez większych starań (uczyłem się tak jak zwykle) dostać 5.0 w pierwszym semestrze. Pomyślałem sobie, że w sumie fajnie by sobie było udowodnić, że jestem w stanie dostać 5.0 z drugiego i mieć w ten sposób taką średnią z całego roku. To jest główny powód, po prostu chęć zmierzenia się z samym sobą. Drugim powodem jest stypendium (skoro i tak niedługo kończę, to chociażbym coś wyciągnął materialnego z tej uczelni). A trzecim średnia z całego cyklu. Słusznie bądź nie (sam wielkim fanem tego nie jestem) nie mam jednolitych studiów tylko licencjat + magisterka, więc jeśli utrzymam wysoką średnią i ogarnę dobrze magisterkę i obronę, to jest szansa na dyplom z wyróżnieniem. Też głównie dla samego siebie.

Obrazek

23 cze 2019, 10:52
Zgłoś ten post
Dowódca
Awatar użytkownika
Odpowiedz z cytatem
I pomyśleć, że mi do pełni satysfakcji ze studiów wystarczyło zdanie wszystkiego w pierwszym terminie... Chociaż czasem pojawiał się lekki zawód przy niższej ocenie niż się spodziewałem xD Ech, postudiowałbym sobie jeszcze :D
Powodzę życzę z tą walką o 5.0

23 cze 2019, 11:22
Zgłoś ten post
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 669 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58 ... 67  Następna