Czarna Ręka - Wyświetl temat - Karczma pod "Rudą rozdartą dziewicą"
Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy Dzisiaj jest 01 lut 2023, 4:43
Łączny czas online:

Odpowiedz w temacie  [ Posty: 669 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59 ... 67  Następna
 Karczma pod "Rudą rozdartą dziewicą" 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Karczma pod "Rudą rozdartą dziewicą"
A mi właśnie studiowanie już mocno zbrzydło. Chciałbym przejść na dalszy etap w życiu

Obrazek

23 cze 2019, 11:44
Zgłoś ten post
Dowódca
Awatar użytkownika
Odpowiedz z cytatem
Ja miałem dość luźne studia i trafiłem chyba na najlepszą możliwą uczelnię pod wieloma względami. Minusem jest w zasadzie tylko (dla mnie totalnie bezzasadna) pozycja w rankingach, szczególnie jeśli chodzi o mój kierunek czy stereotypy. No, ewentualnie dosłownie kilkoro wykładowców jest dziwnych, ale tak to bardzo dobrze wspominam studia pod względem uczelni.

Jeśli staniesz się kimś więcej niż tylko człowiekiem, jesli poświęcisz się idei i jeśli nie będą cię w stanie powstrzymać, wtedy staniesz się kimś zupełnie innym - Legendą.

Trening jest niczym, wola jest wszystkim.

Bez poświęcenia nie ma zwycięstwa!

23 cze 2019, 12:24
Zgłoś ten post
Awatar użytkownika
Odpowiedz z cytatem
Ja nie mówię o tym jaka moja uczelnia czy kierunek są. Mogło być gorzej, mogło być lepiej. Tu chodzi po prostu o to, że koniec końców to jest od 4 lat to samo, uczenie się, zdawanie i tyle. Jakkolwiek dziwnie by to nie brzmiało, mam ochotę już dostać papierek, znaleźć pracę w zawodzie i brać się za "normalne" życie - ślub, stawianie domu itd.

Obrazek

23 cze 2019, 13:42
Zgłoś ten post
Dowódca
Awatar użytkownika
Odpowiedz z cytatem
Rozumiem. U mnie to wyglądało trochę inaczej, bo naukę miałem tak naprawdę tylko na sesję, w pozostałym czasie miałem chyba tylko 2 przedmioty na przestrzeni całych studiów, kiedy musiałem się uczyć regularnie. A do pracy mi się specjalnie nie śpieszy z prostego powodu - rozleniwiłem się przez te 5 lat. I to do tego stopnia, że magisterkę pisałem ostatnie 2 tygodnie pomimo, że temat i plan miałem ustalony od ponad roku.

Jeśli staniesz się kimś więcej niż tylko człowiekiem, jesli poświęcisz się idei i jeśli nie będą cię w stanie powstrzymać, wtedy staniesz się kimś zupełnie innym - Legendą.

23 cze 2019, 16:03
Zgłoś ten post
Awatar użytkownika
Odpowiedz z cytatem
Ja ostatnio jestem dużo bardziej aktywny niż byłem. Praca w wakacje, praca 2-3 dni w tygodniu plus zajęcia, teraz znowu będę pracować codziennie aż do września, bo we wrześniu praktyki. Ale to praca dorywcza, kompletnie niezwiązana z zawodem. Chciałbym już pójść na tego nauczyciela i odkładać na ślub czy dom.
A magisterki już mam prawie 40 stron, choć obrona dopiero za plus / minus rok. Jakoś to wszytko leci do przodu. Gdyby ktoś mi powiedział na 1-2 roku licencjatu, że będę na magisterce leciał po średnią 5.0 i miał 40 stron na rok przed obroną, to bym go wyśmiał.

Obrazek

23 cze 2019, 16:09
Zgłoś ten post
Awatar użytkownika
Odpowiedz z cytatem

Obrazek

23 cze 2019, 21:49
Zgłoś ten post
Awatar użytkownika
Odpowiedz z cytatem
Się śmiej, ale po tym gdy człowiek niemal całe życie spędził w szkole, plus potem 5 lat na studiach, to jest straszna ochota na coś nowego, nowe doświadczenia. Nawet jeśli będą one gorsze niż ten okres nauki. No bo spójrzcie na to z tej strony: to jest w zasadzie 16-17 lat spędzone na jednym i tym samym, zwiększa się tylko stopniowo poziom trudności.

Obrazek

23 cze 2019, 22:29
Zgłoś ten post
Awatar użytkownika
Odpowiedz z cytatem
ALbatrOS pisze:
Się śmiej, ale po tym gdy człowiek niemal całe życie spędził w szkole, plus potem 5 lat na studiach, to jest straszna ochota na coś nowego, nowe doświadczenia. Nawet jeśli będą one gorsze niż ten okres nauki. No bo spójrzcie na to z tej strony: to jest w zasadzie 16-17 lat spędzone na jednym i tym samym, zwiększa się tylko stopniowo poziom trudności.

Ależ ja Ci oczywiście kibicuję, byś zmienił coś w swoim życiu, tylko nie zniechęć się do pensji nauczyciela. ;)

Obrazek

23 cze 2019, 23:01
Zgłoś ten post
Odpowiedz z cytatem
Aż dziw, że ta witryna jeszcze istnieje, kawałek dobrej historii, mam nadzieję Doredh, że nie zamierzasz się jej pozbywać.

11 lis 2019, 13:28
Zgłoś ten post
Dowódca
Awatar użytkownika
Odpowiedz z cytatem
A po co miałbym usuwać to forum? Nie mam powodu, więc niech sobie stoi tak długo, jak będzie to możliwe.

11 lis 2019, 14:06
Zgłoś ten post
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 669 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59 ... 67  Następna