Czarna Ręka - Wyświetl temat - Karczma pod "Rudą rozdartą dziewicą"
Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy Dzisiaj jest 01 lut 2023, 5:44
Łączny czas online:

Odpowiedz w temacie  [ Posty: 669 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 ... 67  Następna
 Karczma pod "Rudą rozdartą dziewicą" 
Autor Wiadomość
Dowódca
Awatar użytkownika
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Karczma pod "Rudą rozdartą dziewicą"
Śmiem twierdzić, że 1.6 jest świetny na lana z kumplami, ale do okazyjnej gierki chyba bardziej jednak nadaje się GO

Jeśli staniesz się kimś więcej niż tylko człowiekiem, jesli poświęcisz się idei i jeśli nie będą cię w stanie powstrzymać, wtedy staniesz się kimś zupełnie innym - Legendą.

Trening jest niczym, wola jest wszystkim.

Bez poświęcenia nie ma zwycięstwa!

19 sty 2020, 21:50
Zgłoś ten post
Awatar użytkownika
Odpowiedz z cytatem
Czy ja wiem, próbowałem to GO pro wprowadzeniu f2p i tylu cheaterów, że aż szkoda grać.

Obrazek

20 sty 2020, 10:44
Zgłoś ten post
Awatar użytkownika
Odpowiedz z cytatem
W połowie tamtego roku zacząłem grać bez żadnego prime'a na nowym koncie. Tylko po to by sprawdzić, czy faktycznie jest mnóstwo cheaterów. I odpowiedź brzmi, nie. Spotkałem może kilku. Max. Teraz jak mam prime'a to praktycznie nie spotykam żadnego.
Większość oskarżeń o cheaty jest bezpodstawna. Ludzie mają duże problemy z zaakceptowaniem, że ktoś może mieć szczęśćcie lub może grać od kogoś lepiej.
Dochodzi tu problem trustfactora, który jest świetnym systemem. Nie do końca wiadomo, jak on działa, ale na Twoim miejscu unikałbym pisania czy mówienia słów uznawanych za wulgarne, krzyczenia do mikrofonu i ogólnie starałbym się być bardzo friendly. Jeśli ludzie nie będą Cie zgłaszać, a zamiast tego zaczną sypać pochwały, to trustfactor podskoczy Ci do góry. A granie z osobami na wysokim trustfactorze to zwykle sama przyjemność.

Obrazek

20 sty 2020, 13:51
Zgłoś ten post
Awatar użytkownika
Odpowiedz z cytatem
A to nawet nie słyszałem, że jakiś taki system jest zaimplementowany w GO. Co prawda nie grałem dosyć sporo bo bodajże z 3h, bo jednak bardziej mnie interesowały tryby gry pokroju Diablo moda, czy innych takich wariacji z klasami postaci. Z primem też inna sprawa, bo ludzie jednak boją się stracić tego statusu.
Swoją drogą to ciekawe że teraz można taki status zrobić po grindzie lvlu i bodajże podaniu numeru telefonu by coś potwierdzić.
No w fpsach to ja niezbyt często używam komunikacji głosowej czy czatowej. xD Chociaż słyszałem, że na grach rankingowych w CSie zwłaszcza na jakiejś niskiej randze potrafią się niezłe cyrki dziać.

Obrazek

20 sty 2020, 21:27
Zgłoś ten post
Dowódca
Awatar użytkownika
Odpowiedz z cytatem
Mój brat twierdzi, że na globalu też bywa różnie, głównie przez ego graczy, którym odbija, bo mają najwyższą rangę. No ale ja tam nie wiem, w CSa grałem dokładnie (według steama) 51 godzin i coś się mnie zdaje, że na tym ten licznik się pewnie zatrzyma. Szkoda, że nie mam na steamie Skyrima, bo jestem ciekawy ile w tej gierce zmarnowałem życia xD

Jeśli staniesz się kimś więcej niż tylko człowiekiem, jesli poświęcisz się idei i jeśli nie będą cię w stanie powstrzymać, wtedy staniesz się kimś zupełnie innym - Legendą.

21 sty 2020, 13:36
Zgłoś ten post
Awatar użytkownika
Odpowiedz z cytatem
Ja w Skyrimie mam pewnie z 10h. Ale jest to jedna z najnudniejszych gier w jakie grałem.

Cytuj:
No w fpsach to ja niezbyt często używam komunikacji głosowej czy czatowej. xD

Jeśli w matchmakingu nie używasz komunikacji głosowej czy czatu, to pewnie trusfactor też to jakoś bierze pod uwagę. Nie wiem, zgaduję, ale na logikę grze powinno zależeć na wyeliminowaniu na wysokim trustfactorze osób, które nie komunikują się, bo w CSie podstawą jest komunikacja.

Cytuj:
Chociaż słyszałem, że na grach rankingowych w CSie zwłaszcza na jakiejś niskiej randze potrafią się niezłe cyrki dziać.

Prędzej na globalach niż na goldach.

Obrazek

21 sty 2020, 19:06
Zgłoś ten post
Awatar użytkownika
Odpowiedz z cytatem
Ja właśnie w Skyrima nigdy nie grałem, ale widziałem osoby które miały ponad 1000+ godzin na steamie. Chociaż ogólnie TES (poza TES: Online) niezbyt mi podchodziły całościowo jako seria.

Obrazek

21 sty 2020, 19:36
Zgłoś ten post
Dowódca
Awatar użytkownika
Odpowiedz z cytatem
Może i Skyrim ma sporo wad, ale ja do dzisiaj świetnie się przy nim bawię. Chociaż mam nadzieję, że jednak w ciągu kilku miesięcy ta gierka odejdzie u mnie w odstawkę...

Biorąc pod uwagę wszystkie nowe gry w Skyrima u mnie, to 1000 godzin będę miał spokojnie, śmiem twierdzić, że 2000 też mogłoby być przekroczone. Przy czym nigdy nie wylevelowałem postaci ponad 70 poziom, ale przy 4 na jakieś 6-7 gier ukończyłem wszystkie wątki główne plus większość gildii (na jednej postaci wszystkie poza wojną domową, bo mi zbugowało xD).

21 sty 2020, 22:55
Zgłoś ten post
Awatar użytkownika
Odpowiedz z cytatem
Co się odjebało, że na forum już nie ma tego komunikatu o vip hostingu? xD Also jak forum ma dalej żyć, to możesz dać "honorowym" dostęp do działów klanu, a bym sobie poczytał stare dzieje. :)

Obrazek

21 maja 2020, 16:50
Zgłoś ten post
Dowódca
Awatar użytkownika
Odpowiedz z cytatem
Bo forum jest chwilowo opłacane, coby funkcjonowało, na potrzeby przygotowania się klanu do kolejnej edycji Ligi Klanów xD Co do dostępu, to może później dam :D

22 maja 2020, 9:01
Zgłoś ten post
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 669 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 ... 67  Następna