Czarna Ręka - Wyświetl temat - Karczma pod "Rudą rozdartą dziewicą"
Posty bez odpowiedzi | Aktywne tematy Dzisiaj jest 31 sty 2023, 21:52
Łączny czas online:

Odpowiedz w temacie  [ Posty: 669 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 62, 63, 64, 65, 66, 67  Następna
 Karczma pod "Rudą rozdartą dziewicą" 
Autor Wiadomość
Dowódca
Awatar użytkownika
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Karczma pod "Rudą rozdartą dziewicą"
Jak już, to z wielkiej litery misiu :)

No to czekamy na Ciebie Albatrosie, będziemy wypatrywać Twojego nadejścia w wybuchach i płomieniach xD

Jeśli staniesz się kimś więcej niż tylko człowiekiem, jesli poświęcisz się idei i jeśli nie będą cię w stanie powstrzymać, wtedy staniesz się kimś zupełnie innym - Legendą.

Trening jest niczym, wola jest wszystkim.

Bez poświęcenia nie ma zwycięstwa!

27 cze 2020, 16:23
Zgłoś ten post
Awatar użytkownika
Odpowiedz z cytatem
Alwer pisze:
Nie jestem into studia, ale o czym praca? Jak mniemam, dalej historia.

Bitwa na Cable Street w świetle brytyjskiej i polskiej prasy międzywojennej. Ogólnie rzecz ujmując: jeden z epizodów brytyjskiego faszyzmu (konkretnie Brytyjskiej Unii Faszystów sir Oswalda Mosleya), czyli tytułowa bitwa, która była tak naprawdę "lekkimi" (bo i bez ofiar śmiertelnych), choć wielotysięcznymi zamieszkami w Londynie 4 października 1936 r. Moja prawie 200stronnicowa praca bada przedstawienie tej bitwy w prasie lokalnej i ogólnokrajowej, tak brytyjskiej jak i polskiej. Ponadto czasopisma i organy zaangażowane vel propagandowe (faszystowskie, komunistyczne i żydowskie) również z obu krajów.

Cytuj:
No to czekamy na Ciebie Albatrosie, będziemy wypatrywać Twojego nadejścia w wybuchach i płomieniach xD

Wymyśl jeszcze jakieś wytłumaczenie dla mojej dziewczyny, podczas gdy na mieszkaniu będę grał w drewnianą, pikselową grę z innymi osobami grającymi w drewnianą, pikselową grę, klikając naprzemiennie ADADADADA.

Obrazek

27 cze 2020, 17:25
Zgłoś ten post
Awatar użytkownika
Odpowiedz z cytatem
A powiem, że nigdy o czymś takim nie słyszałem. :o

Cytuj:
Wymyśl jeszcze jakieś wytłumaczenie dla mojej dziewczyny

E-sport w Gothicu się odradza. x)

Obrazek

27 cze 2020, 20:15
Zgłoś ten post
Dowódca
Awatar użytkownika
Odpowiedz z cytatem
Cicho bądź z tym esportem.

Albuś, sprawa jest prosta. To będzie godzinka dla Ciebie w tygodniu. Masz do tego prawo. Poza tym jakie piksele? Tożto oldschool, klasyka. Czyli coś w kręgu Twojego wykształcenia xD No i chyba lepiej, żebyś raz na jakiś czas pograł godzinkę w starą gierkę niż chodził na mecze jakiejś Cracovii i bił niewinnych kibiców Wisły Kraków maczetami :D Albo chodził na siłownię, coby się na godzinę treningu 40 minut patrzeć w lustro :D Zresztą ile z nami przeżyłeś pięknych echwil. Wrócisz do swoich cyfrowych braci... A ona może w tym czasie poczytać sobie książkę, jak coś, to mogę jej parę tytułów polecić, tylko musiałbym wiedzieć jakie gatunki preferuje :D

Jeśli staniesz się kimś więcej niż tylko człowiekiem, jesli poświęcisz się idei i jeśli nie będą cię w stanie powstrzymać, wtedy staniesz się kimś zupełnie innym - Legendą.

27 cze 2020, 20:49
Zgłoś ten post
Awatar użytkownika
Odpowiedz z cytatem
Cytuj:
A powiem, że nigdy o czymś takim nie słyszałem

Ja też nie dopóki mi znajomy tego wątku nie podrzucił. Ale nie żałuję, bo fajnie mi się pracowało. I miałem okazję polecieć sobie do UK i pochodzić po tamtejszych bibliotekach, co też jest ciekawym doświadczeniem.

Cytuj:
Albo chodził na siłownię, coby się na godzinę treningu 40 minut patrzeć w lustro :D Zresztą ile z nami przeżyłeś pięknych echwil. Wrócisz do swoich cyfrowych braci... A ona może w tym czasie poczytać sobie książkę, jak coś, to mogę jej parę tytułów polecić, tylko musiałbym wiedzieć jakie gatunki preferuje :D

Siłownia odpada. Biegam na zewnątrz, a ćwiczę sam :v
A co do książek akurat z tym nie mamy problemów, bo jest mnóstwo książek, które i ona i ja mamy do przeczytania. Tylko, że nie ma czasu na to :/
Aktualnie mam rozpoczęte 3 książki, które stopniowo czytam. To w kontekście obrony. Jak mam już dość faszyzmu i Wielkiej Brytanii to czytam ewentualnie książkę Dawida Myśliwca (z kanału Uwaga! Naukowy Bełkot) odnośnie genetyki.

Obrazek

27 cze 2020, 20:54
Zgłoś ten post
Awatar użytkownika
Odpowiedz z cytatem
To tam powodzenia w obronie, chociaż i tak będziesz dzieci uczył tych podstaw, podstaw jak masz zamiar podążać tą drogą. kek

Obrazek

28 cze 2020, 19:14
Zgłoś ten post
Awatar użytkownika
Odpowiedz z cytatem
Zależy. W środę mam rozmowę o prace w jezuickim liceum. Co do zasady, szkoły zakonne są dużo bardziej elitarne pod kątem uczniów, co pewnie przełoży się też na poziom przekazywanej wiedzy.

Obrazek

29 cze 2020, 13:04
Zgłoś ten post
Dowódca
Awatar użytkownika
Odpowiedz z cytatem
Rozczarowałeś mnie... dla CR czasu nie masz, ale żeby robić memy na główną jbzd to już czas masz... xD

29 cze 2020, 19:46
Zgłoś ten post
Awatar użytkownika
Odpowiedz z cytatem
Są rzeczy ważne i ważniejsze.

Obrazek

29 cze 2020, 19:57
Zgłoś ten post
Dowódca
Awatar użytkownika
Odpowiedz z cytatem
I tą ważniejszą winna być Czarna Ręka xD

29 cze 2020, 20:00
Zgłoś ten post
Odpowiedz w temacie   [ Posty: 669 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 62, 63, 64, 65, 66, 67  Następna